Üniversite Kazanana Tebrik Mesajları

sevgim tarafından tarihinde yayınlandı

Tercih sonuçlarının açıklanması ile öğrencilere hangi üniversiteye yerleştiği de belli oldu ve Üniversite Kazanana Tebrik Mesajları da sosyal medyada aranmaya başladı. Hayatın dönüm noktası olan üniversite kazanmış gençlerimize armağanımız olarak sevdiklerine göndereceği en güzel Başarı Sözleri yazımızda sunduk.

Sayfa İçeriği; Üniversite Kazanana Tebrik Mesajları, Üniversiteli olanlara Güzel Sözler, Sınav Kazananlara Özel Mesajlar, Komik Üniversiteli Sözleri, Kısa Kutlama Sözleri yer almaktadır.

Üniversite Kazanana Tebrik Mesajları

Bugün üniversiteli oluyorsa, yarın güzel bir işin olur inşallah.

Hedefı on ıkıden vurdun, fıstık gıbı bir üniversiten oldu hayırlı olsun.

Hayırlı olsun İnşallah Üniversite mezuniyetinide görürsünüz..

Eğer gelecek içi iyi bir üniversite düşünmeseydin, asla bir geleceğin olmayacaktı.. Tebrikler

Sevgili Gençler! Üniversite tercih sonuçlarının hakkınızda hayırlı olmasını niyaz ediyorum.

İnsan yenilince tükenmez, pes edince tükenir. Sen pes etmedin ve üniversiteyi kazandın tebrikler

Okul yıllarında hedeflediğin noktaya gelebilmen bizleri çok sevindiriyor. Umarım durmak diye bir şey bilmez bu başarılarını devam ettirirsin.

Başarı bir yolculuktur, bir varış noktası değil. Üniversitede bir yolculuk ve bu yolculukta sana başarılar dilerim

Hiç durmadan yola devam ettin ve başarılarına her gün bir yenisini ekledin. Yorulmadın ve asla bıkmadın. Pes etmek ise senin lügatında bile yoktu zaten… Seninle gurur duyuyoruz canım evladım…

Hiç kimse, başarı merdivenine elleri cebinde tırmanmamıştır. Kazandığın Üniversitenin hayırlı olmasını dilerim.

Hayatınız İyi yola girmişse ve iyi bir üniversite kazandıysan bu senin eserin başarılar oğlum bizleri çok sevindirdin.

Çok emek verdin, çok çalıştın ve Üniversiteyi hak ettin. İnşallah verdiğin emeklerinin karşılığını alır ve mutlu olursun. Tebrikler.

Bugün seninle bir kez daha gurur duydum canım kızım. Başarıların bizim başarılarımız oldu. Sen bizim bir tanecik evladımızsın. Seni çok seviyoruz.

Canım bugün kazandığın üniversite ile en güzel armağanı verdin. Dilerim bundan sonraki hayatında hep böyle güzel geçer. Bu güzel başarılarının daim olması dileği ile.

Hak edilmiş başarı için söylenecek tek söz vardır. Tebrik ederim ve bir temenni başarılarının devamını dilerim.

> Öğretmenler Günü Mesajları

Bir gün senin başarılı olup üniversite kazanacağını asla hayal edemezdim ama işte geldi çattı o gün… Bugün seninle bir kez daha gurur duyduk, sen bir tanesin…

Üniversiteyi kazanmak  her şeyin bittiği anlamına gelmez. Bu sadece bir başlangıç, bunu sakın unutma ama bu günün tadını doyasıya çıkart.

En mutlu günün bugün… Eğlen, coş, koş ve mutluluğu hakkıyla hisset. Bugün emeklerinin karşılığını aldığın gün senin… Gelecekteki başarıların ve mutluluğun için hazır mısın? Üniversiteni tebrik ederiz.

Hayatın en güzel değerlerinden biri başardığını görmektir. Bugün senin başarına tekrardan şahit oldum. Üniversite sana hayırlı olsun Tebrikler.

Senin gibi mücadeleci ve başarılı www.kalptensozler.com bir insanın yerleştirildiğin üniversite adına tebrik eder başarılarının devamını dilerim. 

Üniversite sınavında başarı göstererek yüksek öğrenim hakkı kazanan kardeşlerimi can-ı gönülden tebrik ediyorum. Türk milleti sizden çok şey beklemektedir. Allah yar ve yardımcınız olsun.

YKS yerleştirme sonuçlarıyla üniversite hayatına adım atan geleceğimiz, gençlerimizi tebrik ediyorum. Umuyorum sonuçlar gönlünüzce olmuştur. Yolunuz, bahtınız açık olsun gençler.

Paylaş

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.