Üzücü Mesajlar

sevgim tarafından tarihinde yayınlandı

Üzücü Mesajlar

Yaşarken ağlamayı ağlerken ölmeyi düşündünmü? sevgi acısı çekip benim gibi geceleri ölümle yüz yüze geldinmi alçak sevgili

Yaralı hayatıma merhem olmadın gelmedin hatrımı sormadın soğuk gecelerimde bir senin için uykusuz kaldım güneşsiz sabahlarımda adını sayıklayıp uyandım!

Gittin elimde sana ait hatıralar bıraktın bana oturup ağlasam ne feyda sen gitmişsin ben bitmişim o anda

Kusura bakma sevgili, onunla mutlu ol diyecek kadar az sevmedim seni.

Senin için uğrunda verdiğim son nefes ziyan seninle yaşamak hep ziyan, seni sende yaşamak benim hayatımdaki en büyük ziyanmış!

Seni düşünüp ağlarım öksüz gecelerimde seni düşünür teselli olurum yarım kalan hayatımda dön ne olur bebeğim..

Sen benim pembe hayallerimi karanlık bulutlarla kapatan bir kabustun artık o kabustan kurtulma zamanı geldi seni kendi atmosferinde bırakıyorum..

Her şeyi düşüneyim derken, kendimi unutmuşum bir yerlerde kaybolmuşum.

Seni sevilmek hayal ise bırak hayallerimde kalsın ümitlerimi kırma seni düşünmek cezam ise bırak gecelerimde adın kalsın, sen zaten benim için bir yalansın!

Ucuz bir sevginin kurbanı olmuşum, geç farkettim fark ettiğimde kalbimi vermiştim sana insafsız! şimdi acılar içinde bıraktın beni yapayalnız vicdansız!

ibret aldın herkez benden aşk acısı çeken kalbimden benim gibi olmasın kimse ALLAH aşk acısı göstermesin  http://www.kalptensozler.com/uzucu-mesajlar.html kimseye.

Siyahın En derin karanlıklarına kapattın beni elime bir acılı kalp verdin terk ettin yaşamayı aldın elimden hayatın güzelliklerini aldın kötülükleriyle bıraktın beni..

Yarına hevesle bakma umutlarımı kırdın senin için gururumu ayaklar altına aldım şimdi umutlarımla sürünüyorum olduğum yerde

Bütün dertlerimle beddualarım sana kırdın kalbimi bunu unutma! bu kalbin hesabı sorulucak günün birinde ozaman çıkma www.kalptensozler.com karşıma!

Nasıl yüzün ıslanmadan ağlayamazsan, acı çekmeden de sevemezsin.

Seni sevmiyorum artık yeni sevenler bul kendine seni istemiyorum artık kalbimden adın silindi girmez birdaha hayatıma!

Buruk bir hayatın buruk bir acı hatırasıyım hayatta ne yalnızlığıma ağlarım nede acıyan kalbime sadece sana ağlarım akıp giden zamanıma üzülürüm.

Rabbime sığındım kimse kalmadı hayatımda herkez yalan olmuş sevgi piyasasında sende yalan oldun ellerimin arasında!

Olaylara iyi tarafından bakayım diyorum, ama tarafın iyisini bulamıyorum.

Yalnızlık çeksemde içimde acılar bırakmaz beni ağlatır her gece sen bırakıp gittin ya acılar kaldı yüreğimde bir acılar bırakmadı kalbimdeki terk edilmiş sevdayı..

Paylaş

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.