Vefat Mesajları

sevgim tarafından tarihinde yayınlandı

Ancak ne yazık ki hayatta hepimizin yüzleşmek zorunda olduğu bir gerçek vardır ki bunun adı da ölümdür. Ölüm, bizleri ne kadar derin üzüntülere boğuyor olsa da hayatın bir gerçekliği olduğunu da unutmamak gerekir. Böyle bir durumu kabul edip, yaşantımızı sürdürmeye çalışmamız gerekebilir. Eğer sizlerin de bir yakını, bir sevdiği vefat ettiyse sayfamız bu konuda size yardımcı olacaktır

Sayfamızda bulunan Vefat Mesajlarını çevrenizdekilere yollayıp duygularınızı onlara ifade edebilirsiniz. İçerik olarak Anlamlı Ölüm Mesajları, Başın Sağolsun Sözleri, Kısa Vefat Sözleri, Başsağlığı Dileme Mesajları, Ölüye Rahmet Sözleri, Allah Rahmet Eylesin Sözleri yer almaktadır.

Kısa Vefat Sözleri

Hɑyɑtɑ elvedɑ deyip, ölüme merhɑbɑ diyen ruhlɑrɑ birlikte duɑ edelim. Ruhlɑrı şɑd mekɑnlɑrı cennet olsun. Hepimizin bɑşı sɑğ olsun.


Alalh şahitlermizi rahmet eylesin mekanları cennet olsun vatan sağ olsun biz Türkmenler olarak her zaman türkiye nin yaninda olacağız inş


Alalh bütün aziz Türk Türkmen Azerbaycan şahitlermizi rahmet eylesin mekanları cennet olsun inşallah


İnnâ lillâhi ve innâ ileyhi râciûn (Biz Allah’tan geldik ve ona döneceğiz)  Alalh rahmet eylesin..


Rabbim cennetle müjdelesin, ruhlarımızı, hatalarımızı, dualarımızla affetsin. Dualarımızı kabul eylesin. Mekânımızı cennetle müjdelesin. Başımız sağ olsun.


Ölenlere allah rahmet eylesin. Kalanalra alalh sabır versin. Vatanımıza Milletimize de geçmiş olsun.


Toprɑktɑn geldik toprɑğɑ gideceğiz, yɑşɑdığımız hɑyɑtın hesɑbını toprɑk dɑ vereceğiz, ɑcınızı yürekten pɑylɑşıyoruz, duɑlɑrımızı kɑlpten ediyoruz, bɑşınız sɑğ olsun.


Vefat eden değerli merhumun ailesine dualarımızı ederek, acılı kederli yakınlarına başsağlığı diliyoruz.


Acıyı kederi bıraktı bu dünyada dualarımızıa cennet yüzü görmeyi nasip etsin yüce aııah’ım merhuma, acınızı paylaşıyoruz gözyaşıarımızıa başınız sağolsun.


Vatanı, Bayrağı ve MiIIeti icin şehit düşen …………… kardeşimize Yüce AIIah’tan rahmet, aiIesine ve tüm Türk miIIetine sabırIar diIerimiz yeri mekanı cennet oIsun. http://www.kalptensozler.com/vefat-mesajlari.html


Bir gün gelir biter bu canda bir gün gelir gülen gözlerimiz ağlar bir anda, herzaman dua edelim kalbimizi temizleyelim ölümü hayatımızda hissedelim başınız sağolsun


Cennetin suyu ruhuna işlesin. Toprağı bol, ruhu huzurlu olsun. Başınız sağolsun.


Merhuma dualarımız, acılı ailesine başsağlığı diliyoruz, mekanı cennet ruhu şad olsun


Hakkın rahmetine kavuşan merhum kalptensozler.com merhumeye Yüce AIIah’tan rahmet , kederIi aiIesine sabırIar diIiyorumuz. Yeri nur mekanı cennet oısun. Başınız sağoIsun.


Törer mücadele şehit vermesek iyi de istemeyerek de olsa şehit olan askerlerimiz, polislerimiz oluyor. Alalh rahmet eylesin şehitlerimize.


Basin niz sag olsun Allah rahmet eyleisn guzel yürekli dürüst abim acinizi paylaşıyoruz


Semtin en delikanlilarindan olan kardesimiz ……………..kaybettik, Mekani Cennet olsun. Alalh rahmet eylesin.


Anlamlı Ölüm Mesajları

Bugünkü saldırılarda ölen, vekaleten savaşlara kurban olan insanlar için ağlıyorum, Alalh’tan rahmet diliyorum, yaralılara acil şifa.


Genç yaşta hayata gözlerini yuman …………………………, mekanın cennet olsun


YaIan hayatta ne yaptıysak kendimize ahiret soruıarını hazırlayalım fani yerimizde, ölümüşlerinizin ruhlarına dualarımızı, çektiğiniz acıyı paylaşarak yaşıyoruz, başınız sağolsun.


Ölüm her insana gelecek ummadığı bir anda. İmanımızı kuvvetli tutalım, edelim Allah’a dua. Yaşanmış güzel günlerin hatırına, ölümü unutmayalım acıyı da paylaşalım bir arada. Başınız sağolsun.


Hayatımızı idame ettirmekte olduğumuz fani dünyada, bu kötü gününüzde yanınızda olduğumuzu hatırlatır, merhum/merhumeye Allah’tan rahmet dileriz. Başınız sağ olsun. Allah yardımcınız olsun. 


İnsɑn doğɑr büyür yɑşɑr ve ölür, önemli olɑn yɑşɑdığı süre içindeki görevleri duɑlɑrımız muhteremle olsun bɑşımız sɑğ olsun


Allɑh bütün insɑnlɑrɑ, bütün kullɑrınɑ güzel ölümler nɑsip etsin, mekɑnımız cennet olsun, kɑbrimiz imɑn dolsun. Allɑh’ın huzurundɑ günɑhlɑrımız ɑf, bɑşımız sɑğ olsun


Vefat eden değerli merhumun, acılı ve kederli ailesine, başsağlığı diliyoruz


Minik ………………..mücadeleyi kaybetti- Alalh Rahmet eylesin kuzucuğa. Şimdi cennettedir..


Köylümüz / hemşerimiz/ kardeşimiz vb. …..’in eşi / kardeşi vb. ….. vefat etmiştir. Allah(c.c.) mekanını cennet eylesin, ailesine sabırlar versin.


SevapIarı günahIarından çok oIsun mekanı cennet oIsun başınız sağoIsun.


Dini Whatsapp Sözleri


Hayat bir çiçek gibi açıp sonra solarken zaman su gibi akıp gidiyor ve o acılı gün geldiğinde üzüntüler hakim geliyor. …….. ‘ e Allah’tan rahmet sizlere de sabırlar dileriz. Mekanı cennet, günahları af olsun.


Sevgili ve saygı değer ……… ‘in vefatı bizlerde büyük üzüntü yarattı……..’ e Allah’tan rahmet, başta…….. olmak üzere tüm ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.


Ellezîne izâ esâbethum musîbetun, kâlû innâ lillâhi ve innâ ileyhi râciûn(râciûne). Bakara-156


Uzak değiı ölüm yakın bütün kuııara güzeı ölüm nasip etsin ALLAH bütün insanıara, mekanımız cennet oısun kabrimiz iman doısun ALLAH’ın huzurunda günahıarımız af oısun başımız sağoısun.


Bugunki kazada hayatini kaybeden …………….. Alalh tan rahmet acili ailelerine bassagligi diliyorum,


Merhuma duaıarımız, acııı aiıesine başsağıığı diıiyoruz, Mekanı cennet ruhu Şad OIsun


Kıymetli ………. hocamızın kaza sonucu vefatını büyük bir üzüntüyle öğrendik. Kendisine Yüce Allah’tan rahmet ailesine sabırlar diliyoruz. Mekanı cennet olsun.


Şehadet ederim ki tek Allah’sın ilâh yok, Son resulün Muhammed, cevaplandı ilk soru… Kabir azabı verme, sevap cüz-i, günah çok, Gaffarsın kâinatın ulu imparatoru… Allah rahmet eylesin, Başımız sağolsun.


Başın Sağolsun Sözleri

Allah rahmet eylesin Nur yüzlü Huzur içinde yat Mekanın cennet..


Sana, bizler için güzel şiir okumak, Bize de, senin için rahmet okumak düştü… Allah rahmet eylesin güzel insan


Bu hayatta hiçbirşey senin verdiğin mücadele kadar önemli değil ALLAH rahmet eylesin Şehidim.


Allah gani gani rahmet eylesin mekanı cennet olsun Allah ailesine sabır versin


Ömrünün son faslını sessiz sakin asûde Geçirmek istiyorsan hayıflama beyhude Şaha müdane etme şan için, şaşa için Huzuru_u mahser için can_ı gönülden Hû de…. Mekan cennet olsun.Allah gani gani rahmet eylesin.


Yüreğim fırtına, gözlerim durgun Varlığın ilacım, yokluğun vurgun Hayattan kovuldum Kaderim sürgün Ölüm fermanımı Yazın bu gece Allah rahmet eylesin


Yalan hayatta ne yaptıysak kendimize, ahiret sorularını hazırlayalım fani yerimizde, ölmüşlerinizin ruhlarına dualarımızı, çektiğiniz acıyı paylaşarak yaşıyoruz, başınız sağolsun.


Gözlerim uykuyla barıştı sanma Sen gittin gideli dargın sayılır Bende bir zamanlar sevildim ama Seninki düpedüz vurgun sayılır. Allah rahmet eylesin.


Sabır Sözleri


Neler yapmadık şu vatan için kimimiz öldük kimimiz nutuk söyledik Kimimiz yalakalık yapmaktan öteye gidemedik Şehitlerimize Allah rahmet eylesin


Analarin yüreği daglandi Allah Rahmet Eylesin Sehitlerim Ailelerin başı sağolsun yaralılara acil şifalar versin Rabbim


Ölüm zor, ölüm acı. Bu yaşta çok daha zor. Allah rahmet eylesin kardeşim. Mekanın cennet olsun.


Dualarımız birlikte olsun, dileğimiz tek olsun, mekanı cennet olsun, başımız sağolsun.


Rabbim mekanını cennet eylesin inşallah güzel kardeşim. Adamlığınla insanlığınla insanları bir araya getirdiğini seninde görmeni isterdim.. Allah rahmet eylesin


Allah gani gani rahmet eylesin mekanı cennet olsun nur içinde yatsın Allah ailesine ve tüm sevenlerine sabırlar versin.


“Inna lillahi ve inna ileyyhi raciun” Allah rahmet eylesin..


Hayata elveda deyip ölüme merhaba diyen ruhlara edelim hep birlikte dua. Ruhları şad, mekanı cennet olsun. Hepimizin başı sağolsun.


Bugün gönlümüz hüzünlü, gözlerimiz yaşlı olsa da, canımız kardeşimizin güzel geçen ömrü son bulsa da Allah’ım onu cennetine koysun. Mekânı cennet olsun. Sizlerin de başı sağ olsun

Paylaş

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.