Yalnızlık Sözleri

sevgim tarafından tarihinde yayınlandı

Yalnızlık Sözleri

Yalnızım hem de bir zamanlar senin yalnız olduğun benim fark etmediğim gibi, yalnızım ve çaresiz.

Yanlızım diye üzülme! zaten insan doğarkende,ölürkende yanlızdır!!!.

Hayatta üç şeyi sevdim. seni, kalbimi, ümit etmeyi. seni sevdim, sensin diye. kalbimi sevdim, seni sevdi diye. ümit etmeyi sevdim, belki seversin diye.

Sürü kalabalığından, bir kartalın yalnızlığıdır benimkisiyağmur sonrası gözyaşı gibi çığ tanesinin yalnızlığıdır, aşk için soıan yalnızlığıdır.

Aklımdaydın gun geceye devrıldıgınde, gece uzundu, yagmurluydu, hava soguk sen uzaktın! oysa bır sen vardın ıcımı ısıtacak.

Bu buyuk yalnızlık bıtermı bılmem, bırdaha bu gonul severmı bılmem, zıyan oldu gonlum, ıhanetı gordum benım buna omrum yetermı bılmem?

Sevdiğimden bu yana her acıyı tattım her çiIeye aIıştım, yaInız senin yokIuğuna aIışamadım.artık anIıyorum hasretten, gözyaşından başka bir şey vermemişsin bana.

Bak sevgili akşam oldu! Ben yalnızım yine bu soğuk, sessiz ve sensiz şu karanlık sokakta.

Çok vagonlu bir trende her istasyonda yeniden başlayan çok seferli bir yolculuktur yalnızlık!

Yalnızlık çok şey öğretirmiş insana. Ama sen gitme ben cahil kalayım.

Yenildim,,, aç kapını yalnızlığım, ben geri geldim

Gozlerın gecıyor gozlerımdenve sensız gecen her sanıyenın hesabını veremedıgım kalbımı cıkarıyorum yerınden sensızlık zaten olum, ha oyle olmusum ha boyle olmusum

Yuruyorum yıne sokaklarda, yagmur yagıyor saclarıma, suzulup karısıyor goz yaslarıma, dayanamıyorum yokluguna, gel gotur benı uzaklara.

Gecenin Issız karanlıgında ümitlerimin tükendigi anda tek kişi istiyorum yanlızlıgıma!!!

Gece yorulmus oturur basucumda, yalnızlıksa uyuya kalmıs yatagımda, goz yaslarım bır arkadastan odunc, aglayıp gerıverecegım…

Yalnızlık  http://www.kalptensozler.com/yalnizlik-sozleri.html ömrüm boyunca tanımadığım bir yabancıydı, onunla şimdilerde beraber uyanıyoruz. Her yeni güne iki yalnız, şarkılar yazıyoruz.

Boşversene be arkadaş kimin umrundayız , giden gitmiş yine yalnızlık bizimle beraber . . !

Dışardan göründüğü gibi değil yalnızlık ! başka bir şey.

Yalnız kaldıysam sebebi ben değil, dünyadaki sahte oyunculardır!

Yoklugun sırtıma www.kalptensozler.com saplandı bır bıcak gıbı akıtır tasa, topraga kanımı dunya senınle aydınlık ve guzeldı sımdı bın gunes dogsa goturmez karanlıgımı.

Dayanmak zor yalnızlıgına aksamların, unutmak mumkun degıl senı bır sarkı gıbı agır agır ılerleyen bu zaman ıcınde, her an bır sarhosluktur sensızlıgın verdıgı

Paylaş
Kategoriler: Güzel Sözler

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.