Yeni Yıl Kutlama Mesajları

sevgim tarafından tarihinde yayınlandı

Yeni yıla girerken sevdiklerinize uzaksınız diye üzülmeyin. kalptensozler.com ailesi olarak yılbaşın da yakınlarınızı mutlu etmek için birbirinden güzel Yeni Yıl Kutlama Mesajları hazırladık. Resimli Yılbaşı Mesajları ile yeni yıla coşku içinde girebilirsiniz. Yılbaşı Mesajları bu başlık altından bulabilir kolaylıkla Whatsapp veya Sms olarak gönderebilirsiniz.

Sayfa İçeriği; Yeni Yıl Kutlama Mesajları, Yeni Yıl Kutlama Mesajları Kısa, Etkileyici Yeni Yıl Kutlama Mesajları, Dini Yeni Yıl Kutlama Mesajları, Eğlenceli Yeni Yıl Kutlama Mesajları bulmanız mümkün.

2022 Yeni Yıl Mesajları siz sevgili takipçilerimize armağanımızdır.

Yeni Yıl Kutlama Mesajları

Şeker gibi tatlı, masal gibi güzel bir yıl diliyorum..

Bulutsuz gökyüzü senin olsun demiştim; ümitlerin solmasın, tükenmesin diye. Yeni yılda hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğiyle… İyi yıllar…

Yeni yılın en güzel müjdeler, en güzel sürprizlerle kapınızı çalması ve yeni yılı tüm dünyaya ümit saçan gülücüklerle karşılamanız dileğiyle.

Yeni yılda; hayatı tutabilmek, sevgiyi kaçırmamak, keşke dememek için düşlerini ikiyle çarp bu sefer… Ve onları gerçekleştirecek zamanı ayır kendine. Mutlu Yıllar…

Yeni Yıl Kutlama Tebrik Mesajları

Yeni Yıl Kutlama Tebrik Mesajları

Yaşamınca güzel yıllar, mutlu yarınlar hep senin olsun. MUTLU YILLAR!

Sevgi bütün kapıları açar .. Yeni yılda sevgi dolu günler dilerim.. Mutlu yıllar.

Koskoca bir yıl daha bitti, keyifli ve gülümseme dolu bir yeni yıl dilerim…

Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişin hatalarını. Yeni bir gelecek sunar bize ve yeni bir başlangıç. Yeni yılınız kutlu olsun.

DOSTLUK, Günah olmayacak kadar masum Köle olmayacak kadar özgür Unutulmayacak kadar derin ve Tek başına yaşanmayacak kadar zorsa BIRLIKTE NICE YILLAR

>>>> Komik Yılbaşı Kutlama Mesajları

Nerede yaşam varsa, orada umut da vardır. Yeni yılda tüm umutlar ve başarılar seninle olsun. Mutlu Yıllar dilerim.

Yine yeni bir yıl var kapımızda. 2022 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle. Mutlu yıllar…

İnsan, armağanını içten vermezse ne değeri vardır… Yeni yıllar Allah’ın bizlere verdiği armağandır… En mutlu yıllar seninle olsun, armağanınla yücel… Mutlu seneler…

2022 yılında da hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğimle. İyi ve sağlıklı seneler!

Koskoca bir yıl daha bitti, keyifli ve gülümseme dolu bir yeni yıl dilerim…

Ömür boyu güzel yıllar, mutlu yarınlar, dostça dostluklar hep senin olsun. MUTLU YILLAR!

Etkili Yıl Kutlama Mesajları

2021 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalıyor. Umarım 2022 size daha fazla umut, daha fazla sevinç ve daha fazla mutluluk getirir. MUTLU SENELER…

Bir yılı daha tüketmenin hüznü yerine, bir yıldan daha kurtulmuş olmanın sevincini yaşamayı tercih ediyoruz. Ne diyelim, gelen gideni aratmasın! İyi seneler.

Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla.. Nice Yıllara!

Her yeniyıl bir başka güzel.. yeniyıl sizlere hayatınız boyunca unutamayacağız güzellikler yaşatsın. Yeni yılınız kutlu olsun.

2022 YILI size unutamayacağınız güzel anılar yaşatsın, yeni yılınız kutlu olsun!

Yeni yılda tüm dargınlıkların bitmesi ve barış içinde yaşanması dileğimle… Mutlu yıllar…

Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle yeni yılın kutlu olsun. Koskoca bir yıl daha devrildi gitti; Tatlı aşkıma keyifli ve gülümseme dolu bir yeni yıl diliyorum… Mutlu yıllar.

Yeni Yıl Tebrik Mesajları

Yeni Yıl Tebrik Mesajları

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, iyi yada kötü, mutlu, umutlu, sevgi dolu nice yıllara!

Yeni yılın en güzel müjdeler, en güzel sürprizlerle kapınızı çalması ve yeni yılı tüm dünyaya ümit saçan gülücüklerle karşılamanız dileğiyle… https://www.kalptensozler.com/yeni-yil-kutlama-mesajlari.html

Hayatı yapamayacağımız şeyleri istemekle geçirdiğimiz söylenir. Oysa enerjimiz tüm hayatıı zorlar. Yeter ki kendimize ve arkadaşlarımızın gücüne inanalım. Yeni yılda inancımızı pekiştirmemiz ve mutlu olmamız dileklerimle..

Şunu unutma: Her şeyin yok olduğunu düşündüğünüz anda, gelecek hâlâ yerindedir. Yeni yıl geleceğin ilk adımıdır. Mutluluk ve başarı dileklerimle..

Yeni Yıl; Türkiye için umutlu, bereketli bir yıl olsun. 2022′ de yaşanan tüm olumsuzlukların tersinin yaşanmasını dileriz… Nice Yıllara…

En Yeni Yıl Kutlama Mesajları

Baharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi yeni yılda da tüm güzellikler sizinle olsun? Mutlu ve sağlıklı yıllar!

Dünyayı değiştirmek istersen kalbine inan, arkadaşlarına güven, sevgine sarıl… Yeni yıl senin başarılarının anahtarıyla tüm kapıları açacaktır… Mutlu Yıllar…

Sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yіne de sevgі dolu nіce yıllara!

Yeni yıl bize kutlu olsun.. Yeni yıl sana da kutlu olsun sevgilim.. Sağlık, başarı ve mutluluk dolu olsun.

Acısıyla, tatlısıyla, іyіsіyle kötüsüyle bіr yıl daha geçti. Hoş geldin yenі yıl. Mutlu yıllar dostum!

>>> Sevgiliye Yeni Yıl Mesajları

Sahip olduklarımızla yaşamayı kalptensozler.com öğrenmek bir süreç, bir katılım, yani yaşamımızın yoğrulmasıdır. Gelecek yıllar varlığımızı zenginleştirecek. Yeni yıl ilk adım. Nice yıllar, mutlu yıllar.

Başaramadığınız zaman düş kırıklığına uğrayabilirsiniz ancak, yeniden denemezseniz işte o zaman sizin için her şey bitmiş demektir. 2022 yılının ülkemiz, ailemiz ve hepimiz için mutlu ve başarılarla dolu olması dileğiyle.

Her yıl biraz daha büyüyoruz, biraz daha eskiyor ömür, biraz daha değişiyor her şey. Sende büyüdün kocaman oldun meleğim. Ama hala daha dün gibi gözlerimin önünde ilk adımların. Seni çok seven annen. Yeni yılımız kutlu olsun güzel kızım.

Aşkı seninle tatmış olmanın yıllara meydan okuyabilen bir aşkın aktörü olmanın bana verdiği mutlulukla ömür boyu yanımda ol istiyorum. Her yıl olduğu gibi bu yeni yılda da her an birlikte olmak dileği ile.

Zaman yaşlandıkça her şeyi öğretir… Sevgi ise zamanla yerleşir… Yeni yıl da yeni zamanlara geçiştir… Nice mutlu yıllar dilerim…  

Paylaş

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.