Arapça Güzel Sözler

sevgim tarafından tarihinde yayınlandı

Arap vatandaşların ülkemize gelmesi ile en güzel Arapça dilde yazılmış Arapça Güzel Sözler en çok arananlar arasında yer almaktadır. Bilindiği gibi ülkemiz de birçok dil, halk arasında konuşulmaktadır. Bu dillerden biri de Arapçadır, son zamanlar da İşte sizlere en çok paylaşılan Arapça Sözler…

Sayfa İçeriği; Arapça güzel sözler tumblr, Arapça güzel sözler Türkçe yazılışı, Arapça güzel sözler resimli, ARAPÇA güzel sözler Türkçe okunuşu, Arapça güzel sözler aşk, Arapça güzel sözler yazılışı, Arapça güzel sözler yer almaktadır.

Arapça Güzel Sözler

أنت ترى صوتك ، وترى محادثتك … ليس عليك أن ترى وجهك ليحب … Sesini duyuyorsan, konuşmayı görüyorsun … yüzünü sevmek zorunda değilsin …

سوف تكون مثل السيجارة في هذه الحياة ولكنك ستكون لا غنى عنها …  Bu hayatta bir sigara gibi olacaksın ama vazgeçilmez olacaksın …

هل علي أن أفكر فيك كل ليلة. Her gece seni düşünmek zorunda mıyım?

إذا كنت مقدرًا على حبك ، انسى عاطفي .. Eğer seni sevmek istiyorsan, tutkulu olduğunu unutma …

Arapça En Güzel Sözler

Arapça En Güzel Sözler

سأكون أجمل رواية سوف تقرأها في حياتك. Hayatında okuyacağın en güzel roman olacağım.

المسار السحري الذي فتح من حيث كان القلب يتلامس Kalbin dokunulduğu yerden açılan büyülü yol

القلوب التي تغسلها الدموع لا يتراكم عليها الصدأ Gözyaşlarıyla yıkanan kalpler üzerinde birikmez

لا نعرف قيمة اللحظة حتى تصبح ذكرى . Anın değerini anıya dönüşene kadar bilmiyorum.

لا أريد أن أكون محبوبًا جدًا ، لكنني بحاجة إلى أن أحبت. Çok sevilmek istemiyorum ama sevilmek zorundayım.

>>> Arapça Evlilik Teklifi Mesajları

في مظلة مظلة. عيني ممطرة! Şemsiye şemsiye Gözlerim yağmurlu!

الحب في أعين الكلمات. Kelimelerin gözlerinde aşk.

المحبة واحدا تلو الآخر يعطي قوة للناس ، ومحبة شخص يحب الشجاعة. Tek tek sevmek, insanlara güç verir, cesareti seven birini sevmek.

الحب هو قوة جامدة. عندما نحاول السيطرة عليه ، يدمرنا. عندما نحاول سجنه ، يستعبدنا. عندما نحاول أن نفهم ، نشعر بالضياع والخلط. “باولو كويلهو Aşk katı bir güçtür. Onu kontrol etmeye çalıştığımızda, bizi yok eder. Onu hapsettiğimizde, bizi köleleştiriyor. Anlamaya çalıştığımızda, kendimizi kayıp ve şaşkın hissediyoruz. “Paulo Coelho

Yeni Arapça Güzel Sözler

“الحب يمكن أن تجعل الناس الجميلين يقومون بأشياء فظيعة جدا”. جود ديفيو “Aşk güzel insanlara korkunç şeyler yapabilir.” Orada DeFeo

“الحب والمحبة يعني أن تشعر بالشمس من كلا الجانبين ديفيد فيسكوت  “Sevgi ve aşk, her iki taraftan da güneşi hissettiğin anlamına gelir” David Viscott https://www.kalptensozler.com/arapca-guzel-sozler.html

“بالنسبة للأشخاص الذين يقعون في الحب ، فإن الجاذبية ليست مسؤولة.” ألبرت أينشتاين “Aşık olan insanlar için yerçekimi sorumlu değildir.” Albert Einstein

الحب يشبه المعركة ، من الصعب جدا أن تبدأ بسهولة. Aşk bir savaş gibidir, kolayca başlaması çok zordur.

بعض الناس يموتون من السجائر ، وبعضهم من الأمراض ، والبعض الآخر من الحب! Bazı insanlar sigaradan ölür, bazıları hastalıktır, diğerleri de aşktır!

كل شخص يعيش في نفس الليلة ، لكن ظلام الجميع مختلف. Herkes aynı gece yaşıyor, ama herkesin karanlığı farklı.

لا يفقد الأمل. يختبر الله كلاهما. المحاكمة تساعد أيضا Umudunu kaybetme. Allah her ikisini de test eder. Deneme de yardımcı olur.

أنا أقبّل عينيك مثل السماء. Gözlerini cennet gibi kabul ediyorum.

حافظ على فعل الخير. حتى لو لم يكن يستحق الخير ، فأنت تستحق ذلك. İyi olmaya devam et. İyi olmasa bile, bunu hak ediyorsun.

ربما يجب علينا قبول كل شيء وتركه لتدفق الحياة. Belki de her şeyi kabul etmeli ve onu yaşam akışına bırakmalıyız.

أولئك الذين يعطون أهمية للأشياء الصغيرة أكثر من اللازم ، أولئك الذين ليس لديهم أعمال عظيمة. Küçük şeylere çok önem verenler, büyük eserleri olmayanlar.

راقب ما يفعله الناس ، وليس ما يقولونه لمعرفة ما يفكرون به حقًا. İnsanların ne yaptığını izleyin, gerçekte ne düşündüklerini görmek için ne dediklerini değil.

Arapça Çok Güzel Sözler

يمكن للناس الأذكياء أن يغفروا أشياء كثيرة تم إجراؤها لهم ، لكنهم لا ينسون أبداً ما يغفرونه. Akıllı insanlar kendilerine yapılmış birçok şeyi affedebilirler, ama affettiklerini asla unutmazlar.

بعض الناس ليسوا موالين لك ، فهم مخلصون لاحتياجاتك. عندما تتغير احتياجاتهم ، يتغير ولائهم أيضا. Bazı insanlar size sadık değiller, ihtiyaçlarınız için sadıklar. İhtiyaçları değiştiğinde, sadakatleri de değişir.

أنت لست كبيرًا بما يكفي للتقليل من شأن أي شخص. لأن اليوم يأتي ، تدفع ثمن ما تحتقره. Kimseyi küçümsemek için yeterince büyük değilsin. Çünkü bugün gelir, neye mal ettiğini ödersiniz.

في بعض الأحيان يكون الخيار الأفضل هو الاستسلام  Bazen en iyi seçenek teslim olmaktır.

اللغة الأولى التي يجب على المرء أن يتعلمها ؛ إنها لغة حلوة. Öğrenmesi gereken ilk dil tatlı bir dildir.

ليس عندما أكون قيد التشغيل ، ولكن عندما أقع ، فأنا أصدقاء. Koşarken değil, kalptensozler.com ama düştüğümde, ben arkadaşım.

الحب هو مجرد كلمة حتى يأتي شخص ويعطي معنى لذلك. Aşk sadece bir kelimedir, böylece birisi gelir ve ona anlam verir.

ليس الهدف هو الحصول على شيء ، بل أن تكون جديرًا بما لديك. Amaç bir şey elde etmek değil, sahip olduğunuza layık olmaktır.

في بعض الأحيان ، تصبح الأمور العادية أكثر غرابة عندما يتم ذلك مع الشخص المناسب. Bazen, sıradan şeyler doğru kişi ile yapıldığında daha sıradışı hale gelir.

Arapça En Güzel Sözler

بالتأكيد ، إذا كانت هناك كوارث تحرق قلوبهم ، فهناك معجزات لإطفاء الحريق. Tabii ki, kalplerini yakan felaketler varsa, yangını söndürmek için mucizeler vardır.

لا توجد قصيدة أفضل من ضحكتك في هذا العالم البشري! Bu dünya da kahkahadan daha iyi bir şiir yok!

لبَعيدُ عنِ العيْنِ، بَعيدٌ عَنِ القلْبِ Gözden ırak olan, gönülden de ırak olur

أفضل هدية يمكن للشخص أن يعطيها لشخص ؛ عندما يستطيع تقسيمها. Bir insanın bir kişiye verebileceği en iyi hediye, onları ayırabildiği zaman.

أهم شيء بالنسبة لك للوصول إلى أحلامك هو الشجاعة. Hayallerine ulaşmak için en önemli şey cesaret.

في الحقيقة ، يمكن أن أحب كل الناس ، إذا لم أبدأ في حبك أولاً. Aslında, önce seni sevmeye başlamazsam, tüm insanları sevebilirim.

>>> Arapça Aşk Mesajları

الناس الذين يثقون في الناس سيكونون في منتصف الطريق. İnsanlara güvenip yola çıkanlar yarı yolda kalırlar.

طالما أنك لا تستطيع أن تجعل المكان الذي تعيش فيه ، أنت جهنم. Yaşadığın yeri cennet yapamadığın sürece kaçtığın her yer cehennemdir.

الجميع يحب ما تراه ، ستجد ما لا تراه فيه. إذا كنت تريد الحب الحقيقي سوف تلمس القلب وليس العشرة. Gördüğünü herkes sever, sen onda görmediğini bulacaksın. Eğer gerçek aşk istiyorsan; Ten’e değil, kalbe dokunacaksın.

لا تكن عبد غيرك وقد خلقك الله حر Allah seni hür yarattigi halde baskasinin kölesi olma


Arapça Güzel Sözler yazımız da hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitelerimizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz..

Paylaş

2 yorum

dilek arslan · 17 Şubat 2020 12:22 tarihinde

Zaten vatan sevgisi nin obur adidir aşk bunu yorumlamaya bile gerek yok bence

Anonim · 08 Kasım 2017 11:01 tarihinde

الإيمان الذي هو من حب للوطن inanç vatan sevgisi aşk gibi annlamlara gelir

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.