Gençlik Haftası Mesajları

0
138
views
Gençlik Haftası Mesajları
Gençlik Haftası Mesajları

Dünyada en önemli kutlamalardan biri olan 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı gençlerimize armağan edilen bayrama özel Gençlik Haftası Mesajları eklemeye devam ediyoruz. Mustafa Kemal Atatürk’ün gençlere ne kadar güvendiğinin göstergesi olan bu bayramı içine alan haftada çeşitli etkinlikler ile Gençlik Haftası olarak kutlanıyor. Bu özel hafta, değerlere odaklanarak, ülkenin geleceğine umutla bakmanın gururunu bir kez daha yaşayacağız. İşte sizlere için birbirinden anlamalı Gençlik Haftası sözleri…..

Sayfa içeriği; Gençlik haftası mesajları, 19 Mayıs haftası sözleri, Gençler İçin Güzel mesajlar, Kurtuluş yıl dönümü sözleri, Atatürk’ün gençler ile ilgili sözler, Spor bayramı mesajları yer almaktadır.

Gençlik Haftası Mesajları

Gençlerimizin ve aziz milletimizin… Gençlik Haftası kutlu olsun.

Bu vatan için, Atatürk’ün izinde, gençler olarak üzerimize düşen görevleri yerine getireceğimize söz veriyoruz. Gençlik Haftası kutlu olsun.

Gençlik, geleceğin teminatıdır. Bu güzel gençlik haftası tüm gençlerimize kutlu olsun..

Geleceğimiz teminatı gençlerimize sağlıklı ve spor dolu bir hafta diliyoruz. Gençlik Haftası kutlu olsun.

Bugün, geleceğin mimarları olan gençlerimizin... Gençlik Haftası kutlu olsun.

Ulusal egemenliğin başlangıç günü olan, Gençlik haftası tüm gençlerimize kutlu olsun

Türk Milleti’nin bağımsızlık ve özgürlük umutlarının inanca dönüştüğü gündür.

Gençlik Haftası Mesajları
Gençlik Haftası Mesajları

Kurtuluş ataşenin yakıldığı ve aydınlık bir geleceğe olan inancın kuvvetlendiği olan bu hafta gençlerimize kutlu olsun..

Atatürk’ün çok önem verdiği Türk Gençliğine armağan ettiği 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı ve haftayı içine alan Gençlik haftası tüm gençlerimize kutlu olsun..


Sizlerde sayfalarımıza katkı sağlamak isterseniz sizlerde yorum kutusuna güzel Gençlik Haftası Mesajları ekleyebilirsiniz.

Sayfalarımız; 18 Mart Sözleri , 18 Mart Çanakkale Zaferi Mesajları

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here