18 Mart Çanakkale Zaferi Mesajları

0
198
views
18 Mart Çanakkale Zaferi Mesajları
18 Mart Çanakkale Zaferi Mesajları

Şanlı Türk ordusunun destan yazdığı en önemli savaşlardan biridir Çanakkale. Bu önemli güne özel 18 Mart Çanakkale Zaferi Mesajları ile anacağız. 18 Mart Çanakkale zaferi kahramanlık hikayelerinin yazıldı bugün şehitlerimizi saygı ve minnetle anacağımız Çanakkale sözleri sizlerin de beğenesini kazanacağınızı ummaktayız.

Sayfa İçeriği; 18 Mart Çanakkale zaferi mesajları, Şehitleri anma günü mesajları, Çanakkale zaferi kutlama sözleri, Büyük destan mesajları, Bağımsızlık sözleri, 18 Mart sözleri yer almaktadır.

18 Mart Çanakkale Zaferi Mesajları

18 Mart 1915, Türk tarihinde bir askeri ve siyasi başarı olmaktan öte inanç, azim ve yiğitlikle örülmüş bir destanın yaradılış tarihidir. Zaferiniz kutlu olsun…

Dönmeyi hiç düşünmediler. Bu vatanı evlatlarına bırakabilmek için canlarını gözlerini bile kırpmadan verdiler. Saygı ve minnetle şehitlerimizi anıyoruz.

Övgülerin en güzeline layık olan Çanakkale Şehitlerimizi; rahmetle ve minnetle anıyorum. Ruhları şad olsun!

Sana dar gelmeyecek makberi kimler kazsın? “Gömelim gel seni tarihe”desem sığmazsın. Saygı ve minnetle Çanakkale Şehitlerimizi anıyoruz.

18 Mart Çanakkale Zaferi Mesajları
18 Mart Çanakkale Zaferi Mesajları

Çanakkale Zaferi’nin 109. yılında başta Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve tüm şehitlerimizi rahmet ve www.kalptensozler.com minnetle yad ediyoruz. Ruhları şad olsun.

109 Yıl evvel Çanakkale’de sömürgeci zihniyete geçit vermeyen ecdadımızı rahmet ve minnetle anıyorum. Ruhları şad olsun.

Toprağı kanlarıyla sulayıp; Vatan yapan tüm Şehitlerimizi sevgi, saygı ve rahmetle anıyorum. Çanakkale Zaferi’ nin 109. Yıl dönümü kutlu olsun.


Sizlerde sayfalarımıza katkı sağlamak isterseniz sizlerde yorum kutusuna güzel 18 Mart Çanakkale Zaferi Mesajları ekleyebilirsiniz.

Sayfalarımız; Cumhuriyet Bayramı Mesajları , 18 Mart Sözleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here