12 Mart İstiklal Marşının Kabulü Mesajları

0
840
views
İstiklal Marşının Kabulü Mesajları
İstiklal Marşının Kabulü Mesajları

Milli mücadele ruhunu en özel şekilde dizelere dökerek Milli Marşımızla ölümsüzleştiği bugünlerde 12 Mart İstiklal Marşının Kabulü Mesajları en çok arananlar arasında yer alıyor. Bizlere her zaman moral ve güç kaynağı olan İstiklal Marşının yıl dönümünde en güzel 12 Mart kutlama mesajları arayanlara yazımız güzel bir seçenek olacak.

Sayfa İçeriği; 12 Mart İstiklal Marşının kabulü mesajları, Mehmet Akif Ersoy hayatı, İstiklal Marşının kabulü şiiri, Kurtuluş mücadelesi mesajları, 12 Mart kutlama sözleri, Kahramanlık sözleri yer almaktadır.

İstiklal Marşının Kabulü Mesajları

TBMM’nin 12 Mart 1921’de kabul ettiği İstiklal Marşımızın 103. yıl dönümünü kutlarım.

Milli birlik ve beraberliğimizin simgesi, İstiklal Marşımızın kabulünün 103. yılını onur ve gururla kutlarım.

Milletimizin bağımsızlığa ve kutsal değerlerine olan bağlılığını destanlaştıran, İstiklâl Marşımızın kabulünün 103. yıl dönümünü kutluyorum.

Milletimizin aydınlanmasına ve uyanmasına vesile olan İstiklal Marşımızın kabulünün 103. yıldönümünü kutluyorum.

Ay yıldızlı bayrağımız göklerde özgür bir şekilde dalgalandıkça milletimizin ortak sesi, ortak vicdanı olmaya devam edecektir. İstiklal Marşımızın kabulünün 103. Yıldönümünü kutluyorum

İstiklal Marşının Kabulü Mesajları
İstiklal Marşının Kabulü Mesajları

İstiklal Marşımızın kabulünün 103. yıldönümünü candan kutlarım.

Milletimizin sembolü olan www.kalptensozler.com İstiklal Marşımızın, Türkiye Büyük Millet Meclisi tarafından kabul edilişinin 103. yıldönümünü kutluyorum.

İstiklal Marşımızın kabulünün 103. yılında Milli şairimiz M. Akif Ersoy’ u ve Milli mücadelemizin tüm kahramanlarını rahmet ve minnetle anıyoruz.

12 Mart 1921 istiklal Marşının Kabulü kutlu olsun.

Milli mücadele günlerinin heyecanını içinde taşıyan İstiklal Marşımızın kabulünün 103. yıldönümünü candan kutlarım.

Zorluklarla kurulan bu Vatanı korumak boynumuzun borcudur. İstiklal Marşımızın kabulünün yıl dönümünü saygı, sevgi ve sadakat ile kutlarım.


Sizlerde sayfalarımıza katkı sağlamak isterseniz sizlerde yorum kutusuna güzel İstiklal Marşının Kabulü Mesajları ekleyebilirsiniz.

Sayfalarımız; 29 Ekim Sözleri , Cumhuriyet Bayramı Mesajları

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here