Twittır Mesajları

sevgim tarafından tarihinde yayınlandı

Twittır Mesajları

İdam sehpasında ki mahkûm ne kadar yaşamayı seviyorsa, Bende seni o kadar çok seviyorum.

Sustum anlamadılar, konuştum inanmadılar.Çünkü herkes anlamak istediği ve inanmak istediği kadar vardılar..

Güller hep ellerinde açsın, ama dikenleri batmasın. Sevda hep seni bulsun, ama seni yaralamasın. Mutluluk hep yüreğine dolsun, ama beni unutturmasın.

Kadın bilmeyene nefs, bilene nefestir. 

Gece midir insani hüzünlendiren, yoksa insan mıdır hüzünlenmek için geceyi bekleyen? Gece midir seni bana düşündüren yoksa ben miyim seni düşünmek için geceyi bekleyen?

Arkadaş el uzatıp seni yerden kaldırandır. Dost ise onu da aşağı çekeceğini bildiği halde sen daha düşerken el uzatandır. 

Hayırlı eş; Allah’ın kuluna özel bir ikramıdır. Hayırsız eş ise Dünya’nın en ağır imtihanıdır… 

Kimsin sen yaşamak isteyip de yaşayamadığım umutlarımsın, farkında olmadan yıllardır beklediğimsin belki de, kimsin sen, sen benim sevdiğimsin sevdiğimi söyleyebildiğimsin!

Arzu ettiğin şeyler, beklemekten vazgeçtiğin anda gerçekleşir. Bu, hayatın sen bakarken soyunamıyorum deme şeklidir. Kahvenden bir yudum bile almamışsın. Korktun mu beni kırk yıl sevmekten.

Sevmek; güzel birinde aşkı aramak değil. O kişide, bilmediğin bir zamanın beklenmedik bir anında, kendini bulmaktır. 

Sen bazen en zifiri karanlık gecemin güneşi, sen bazen yaşanacak hayatın cesaret verecek mutluluk yanı, sen bazen ve her zaman sevgimin tek nedeni. 

Hamile kadın görünce Allah’ın bir mucizesini aklına getireceğine cinsellik aklına getirmekte neyin kafası, nasıl bir  http://www.kalptensozler.com/twittir-mesajlari.html saplantı?

Mantığa her ne kadar uymasa da, insanın elindekilere razı olması demek özgürlüğün kapısını ardına kadar açması demektir. 

Başkasından üstün olmamız önemli değildir. Asıl önemli olan şey, dünkü halimizden üstün olmamızdır. 

Yalnızım. Çünkü herhangi biriyle değil, beklediğime değecek kişiyle devam etmeliyim bu yola… 

Ölüm olsun seni unuttuğum gün diyorsam ve sen benim için bu kadar vazgeçilmez olduğunu bildiğin halde gidiyorsan yaşamam sebebim olsan bile kal demem. 

Birini sevmek için nedenin yoksa onu gerçekten seviyorsundur.

Affedince yorulur insan, yalnız kaldığında bir de.. Ama insanı en çok yoran şey hayal kurmaktır; olmayacağını bildiği www.kalptensozler.com halde. 

Bana kalsa gökyüzündeki tüm yıldızlar yerine bütün insanlara. Senin gözlerinde ışıldayan bir çift yıldızı gönderirdim.

Eğer bir dilek hakkım olsaydı benim hayatıma getirdiğin mutluluğun aynısını sana getirmeyi dilerdim. Sevmenin nasıl bir şey olduğunu hissetmeni dilerdim. 

Paylaş

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.