Üç Aylar Kutlama Mesajları

sevgim tarafından tarihinde yayınlandı

Tüm Müslüman Alemi için son derece önem taşıyan üç aylar için hazırladığımız Üç Aylar Kutlama Mesajları bu ayların manevi duygularını yaşayacaklar için paylaşıyoruz. Üç kutsal ay Müslümanlar amellerine daha çok önem verildiği aylardır. İbadetlerin yoğunlaştı bu aylara özel Üç Aylar Kutlama Sözleri…

Sayfa İçeriği; Üç Aylar Kutlama Mesajları, Anlamlı İbadet Sözleri, Dini Üç Aylar İçin Sözler, Manevi Recep Ayı Kutlama Mesajları, Ramazan Ayı Mesajları, Recep Ayı Sözleri yer almaktadır.

Üç Aylar Kutlama Mesajları

Üç aylarınız mübarek olsun! Kalpleriniz imanla dolsun! Nice üç aylara.

Allah’ın adıyla başladığınız her işinizde başarılar dilerim. Üç aylarınız mübarek olsun..

Aldığımız her nefeste Rabbimizi anarak geçireceğimiz mübarek aylar olması dileğiyle…

Affedilmemize vesile olması dileklerimle, Üç Aylarınızın hakkınızda hayırlar getirmesini Yüce Allah’tan dilerim.

Yer yer sürçmüş yer yer düşmüş ama pişman olmuş biz kullara Rahman’ın rahmet olarak araladığı kapılar açılıyor. Üç aylarımız mübarek olsun.

Üç Aylar Kutlama Mesajları

Üç Aylar Kutlama Mesajları

Duanız kabul, ameliniz makbul, hizmetiniz daim, saadetiniz kaim olsun. Üç aylarınız mübarek olsun..

İlahi esintilerin kalpleri okşadığı, bir anın bir asra bedel olduğu bu aylarda dualarda birleşmek dileğiyle, Üç aylarınız mübarek olsun…

Ne kadar susamış, ne kadar özlemişiz.. Hoşgeldin Üç Aylar… Hoşgeldin mübarek geceler… Hoşgeldin…

Kimi zaman tökezlemiş ve bazen de düşmüş ama pişmanlığını itiraf etmiş biz kullara Rahman-ı Rahîm’in rahmet olarak araladığı kapılar açılıyor. Üç aylarınızı tebrik ederim.

Yağmurun toprağa hayat verdiği gibi www.kalptensozler.com dualarında hayat bulacağı bu günlerde dua bahçesinde yeşeren fidan olmak dileğiyle.. Üç aylarınız mübarek olsun. 

Receb, Şaban ve Ramazan aylarında bütün günahlarımızın affedilmesi dileğiyle, bu mübarek günler hayırlara vesile olur İnşaallah.

> Ramazan Bayramı Mesajları

Bu günlerin feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahiretimize, sıcaklığı yuvamıza dolsun. Üç aylarınız mübarek olsun.

Barış ve sevginin birleştiği, dostlukların daha çok büyüdüğü, hüzünlerin azaldığı, belki durgun belki yorgun, yinede mutlu ve umutlu nice hayırlı üç aylara.

Günler bize dostların güzelliği ile geceler onların duaları ile mübarek oluyor. Umudumuz dostların hediyesi, duamız sizlerin sevgisi. Üç aylarınız mübarek olsun..

Kalpler vardır sevgiyi paylaşmak için, insanlar vardır dostluğu yaşatmak için, günler vardır kutlamak ve af dilemek için. Üç aylarınız mübarek olsun.

Paylaş

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.