Kurban Bayramı Mesajları

0
138
views
Kurban Bayramı Mesajları
Kurban Bayramı Mesajları 

Müslüman aleminin önemli günlerinden olan kurbana bayramı nedeni ile Kurban Bayramı Mesajları sevdiklerini kutlayacak şekilde sunuyoruz. Bugüne özel tüm müslüman kardeşlerimizin arayışa girdiği Kurban Bayramı Kutlama Mesajları beğeneceğinizi ummaktayız.

Sayfa İçeriği; Kurban Bayramı Mesajları, Bayramlar İle İlgili Kutlama Sözleri, Dini Özel Günler Sözleri, Sevgiliye Bayram Sözleri, Dostlara Dini Mesajlar, Arkadaşa Kurban Mesajları yer almaktadır.

Kurban Bayramı Mesajları

Tüm güzel yüreklerin kurban bayramı mübarek olsun… Sevgiler…

Kalbinde merhamet olan bütün iyi insanların kurban bayramı mübarek olsun.

Tüm İslam aleminin kurban bayramı mübarek olsun…

Kurban Bayramı Mesajları
Kurban Bayramı Mesajları

Mazlumların gözetildiği bir bayram geçirmeniz duasıyla kurban bayramı mübarek olsun

Milletimizin ve İslam âleminin kurban bayramını canı gönülden tebrik ediyor, bu mübarek günlerin hepimize hayırlar getirmesini, kurbanlarımızın kurtuluşa vesile olmasını Allah’tan diliyorum. Bayramımız mübarek olsun.

Mübarek kurban bayramına bu sene de erişmeyi nasip eden Cenab-ı Allah’a sonsuz şükürler olsun. Aziz milletimizin ve tüm İslam Alemi’nin mübarek kurban bayramını kutluyor, insanlığa barış, huzur ve hayırlar getirmesini niyaz ediyorum.

“O halde, Rabbin için namaz kıl, kurban kes.” Milletimizin ve tüm İslam âleminin kurban bayramı mübarek olsun.

Mübarek günlerin hepimize hayırlar getirmesi ve kurbanlarımızın kurtuluşa vesile olması niyazıyla, bizleri bir Kurban Bayramı’na daha sağlıkla, huzurla, esenlikle kavuşturan Rabb’imize hamdüsena ediyorum.

Dualarımız kabul kurban bayramımız mübarek olsun

Hep bir arada ,sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle , Mubarek Kurban Bayramı tüm Ulusumuza kutlu olsun . Hayırlı Bayramlar Dostlar …

Millet olmanın, bir olmanın, birlik içinde yaşamanın mübarek bir kaynağı olan Kurban Bayramı Kutlu Olsun!

Küsmek ve darılmak için bahaneler aramak yerine, sevmek ve sevilmek için, çareler arayın…. herkesin….. Kurban bayramı Mubarek olsun….

Bayram dostluğu, sevgiyi ve geleceği paylaşmaktır. Aşımızı, ekmeğimizi, soframızı paylaşmaktır. Birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz bir Kurban Bayramı dilerim.

Kurban bayramı teslimiyettir. Kurban bayramı adanıştır. Bayramlar paylaşmaktır. Bayramlar mutluluktur. Bütün islam aleminin kurban bayramı mübarek olsun. Kestiği kurban kabul olsun İşaallah.

Kestiğiniz kurbanlar kabul olsun… İyi niyetle başladığımız her gün sevdikleriniz hep sizinle olsun… Kurban Bayramımız mübarek olsun.

Tüm müslüman aleminin Kurban Bayramı mubarek olsun. Keseceğimiz kurbanlarımızı Allah kabul eylesin.

Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Dualarınız kabul olsun, sevdikleriniz hep sizinle olsun.. Kurban Bayramınız mübarek olsun

Ülkeme kötülüklerden ve kötü insanlardan uzak mutlu ve huzurlu bayram diliyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here