Kurban Bayramı Sözleri

0
151
views
Kurban Bayramı Sözleri
Kurban Bayramı Sözleri

Müslüman aleminin en değerlisi kurban bayramı geldi çattı. Kurban Bayramı Sözleri de müslüman aleminin kavuşma yolarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Günümüzde teknoloji sayesinde bir araya gelemediğimiz sevdiklerimizle anlamlı bir Bayram Mesajı ile de bayramlaşa biliriz. Duaların edileceği, büyük küçük herkesin birbirine iyi dilekleri göndereceği en özel Kurban Bayramı Mesajları yazımızda derledik.

Sayfa İçeriği; Kurban Bayramı Sözleri, Dini Bayram Mesajları, Güzel İslami Sözler, Kurbanlık İle İlgili Sözler, Yardımlaşma İle İlgili Sözler, Manevi Kurban Bayramı Mesajları, Bayram Duaları yer almaktadır.

Kurban Bayramı Sözleri

Sağlıklı, huzurlu, keyifli bayramlar.. Kurban Bayramımız mübarek olsun.

Paylaşmanın ve kardeşliğimizin daha büyük bir anlam kazandığı bu bayram gününde, yüzlerin güldüğü, gönüllerin ferahladığı güzel bir bayram geçirmemizi temenni ediyorum.

Kurban Bayramını tebrik ediyor, bu mübarek günlerin kardeşliğimize, birlik – beraberliğimize vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum.

Kurban Bayramımızın ülkemize ve İslam alemine sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini diliyoruz.

Kurban Bayramı Sözleri
Kurban Bayramı Sözleri

Türk İslam aleminin Kurban Bayramı mübarek olsun. Sevdiklerinizle birlikte mutlu huzurlu nice güzel bayramlar dilerim

Tüm İslam aleminin Kurban Bayramını tebrik eder; barış, kardeşlik ve mutluluk getirmesini temenni ederiz. İyi Bayramlar.

Kurban Bayramı umut getirsin, sevgi getirsin, kardeşlik getirsin… Bayramınız mübarek olsun dostlarım…

Görevi başında bir bayram daha geçiren POLİSLERİNDE Kurban Bayramı mübarek olsun ..

Büyüklerimizin ellerinden, küçüklerimizin gözlerinden öpüyor; hepinizi sevgiyle kucaklıyoruz. Kurban Bayramımız kutlu olsun. Mutlu bayramlar.

Tüm yürekler sevinç dolsun; umutlar gerçek olsun, acılar unutulsun, dualarımız kabul ve kurban bayramınız mübarek olsun.

Hüzünler dün de kalsın Yarınlar da umut olsun, Mahzun gönüller derman bulsun, Kurban Bayramınız kutlu olsun.

Bayram, aile olmak, paylaşmak, hatırlanmaktır. Hürmettir bayram. En güzel duygulara sevdiklerimizle bir arada eriştiğimiz bir bayram diliyor, kurban ibadetlerimizin kabul olmasını Allah’ tan niyaz ediyorum. İslam âleminin ve milletimizin Kurban Bayramını tebrik ediyorum.

Çiçeklerin açtığı yerde umutlarda canlanır” En güzelini yaşama umuduyla Hayırlı bayramlar..

Aziz milletimizin ve Türk-İslam Âlemi’nin mübarek Kurban Bayramını tebrik ediyorum. Sağlık, sıhhat, huzur ve bereket içerisinde bir bayram geçirmemizi Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here