Kıbrıs Barış Harekatı Mesajları

0
16
views

Ulusal bir bayram olarak kutlanan Kıbrıs barış harekatı her yıl resmi törenlerle kutlanıyor. Bu güne özel Kıbrıs Barış Harekatı Mesajları bugünün en çok araştırılan kutlamalar arasında yer alıyor. “Ayşe tatile çıktı “parolası ile hafızalarda yer edinen harekatta, Türk askerleri zorlu şartlar altında başarılı bir mücadele vermiş ve adını tarihe yazdırmıştır. İşte sizlere birbirinden güzel Kıbrıs harekatı sözleri…

Sayfa İçeriği; Kıbrıs Barış harekatı kutlama mesajları, Kıbrıs bağımsızlık sözleri, Girne’ nin kurtuluşu mesajları, Barış harekatı sözleri, Kıbrıs ile ilgili güzel sözler yer almaktadır.

Kıbrıs Barış Harekatı Mesajları

Kıbrıs barış harekatının 50. Yıldönümünde kahraman şehitlerimize Allah’ tan rahmet diliyor, gazilerimizi saygıyla anıyoruz.

20 Temmuz Kıbrıs barış harekatının 50. yılı kutlu olsun…

Ada halkına barış götürmek için başlatılan ve kısa sürede adada huzur ortamını tesis ederek başarıya ulaşılan Kıbrıs barış harekatının 50. Yıldönümü kutlu olsun.

Kıbrıs barış harekatının 50. Yıldönümü kutlu olsun. Türkiye’nin diplomatik ve askeri gücünü dünyaya gösterenlere selam olsun.

50 yıl önce, Kıbrıs Türk halkının vermiş olduğu bağımsızlık ve özgürlük mücadelesinin sembolü olan 20 Temmuz Barış ve Özgürlük Bayramı kutlu olsun…


Sizlerde sayfalarımıza katkı sağlamak isterseniz sizlerde yorum kutusuna güzel Kıbrıs Barış Harekatı Mesajları ekleyebilirsiniz.

Sayfalarımız; Gençlik Haftası Mesajları , 19 Mayıs Sözleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here